Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

Komisjonowanie Prace magazynowe praca dla par i nie tylko

Komisjonowanie Prace magazynowe praca dla par i nie tylkoAgencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego AXIALUS S.A. z oddziałem w Warszawie, nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 9032, poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową w Niemczech.
Komisjoner Możliwość wyjazdu w parze (pracownik tymczasowy), Niemcy, zagranica
Norymberga

Główne zadania:
#8226;Kompletowanie odzieży i kawy według listy,
#8226;Obsługa skanera ręcznego,
#8226;Pakowanie artykułów na wózki według listy zamówień wyświetlanych na monitorze komputera,

Wymagania:
#8226;Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz,
#8226;Dyspozycyjności do wyjazdu - na minimum 3 miesiące,
#8226;Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
#8226;Własne auto do wyjazdu #8211; mile widziane,
#8226;Chęci do pracy,
#8226;Dobra kondycja fizyczna,
#8226;Nie wymagamy znajomości języka niemieckiego!

Oferujemy:
#8226;Stabilne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę na niemieckich warunkach,
#8226;Wynagrodzenie w euro + dodatki wg iGZ
- 25% za nadgodziny i nocki,
- 50% za niedzielę,
- 100% za święta przypadające w Niemczech,
#8226;Darmowe zakwaterowanie (przez okres 6 miesięcy)
#8226;Możliwość otrzymania dofinansowania do własnego zakwaterowania,
#8226;Możliwość udziału w bezpłatnym kursie języka niemieckiego,
#8226;Pomoc w zorganizowaniu wszystkich świadczeń socjalnych na terenie Niemiec, tj. Kindergeld czy zmiana klasy podatkowej,
#8226;Możliwość stałego i długoterminowego zatrudnienia,

Pensja:
Lokalizacja: Norymberga
Firma: Axialus
Oferta pracy Komisjonowanie Prace magazynowe praca dla par i nie tylko może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

| Czytano 470 razy | 06-08-2018