Strona główna >> Dolnośląskie >> Dam pracę

Komisjoner w magazynie supermarketu 13, 00 euro/h - DE

Komisjoner w magazynie supermarketu  13, 00 euro/h - DELokalizacja: Hamm
Wyjedź do pracy w Niemczech na okres przedświąteczny #8211; to gwarancja dużej liczby godzin pracy i powrotu do Polski z pełnym portfelem tuż przed świętami.
Jako komisjoner będziesz odpowiedzialny za kompletowanie zamówień internetowych złożonych przez klientów supermarketu. Magazyn posiada dwie strefy o różnej temperaturze:
#8226;dział produktów suchych/niespożywczych (temperatura pokojowa)
#8226;dział produktów świeżych (chłodnia 3°C)
GWARANTUJEMY
#8226;Stawkę wynoszącą 13, 00 euro/h brutto
#8226;Dodatki za nadgodziny i nocki 25%, niedziele 50% i święta 100%
#8226;Pracę od poniedziałku do piątku na dwie zmiany: 6:00-14:30 lub 14:30-23:00
#8226;Minimalne miesięczne wynagrodzenie za 151 godzin wypłacane zawsze na czas
#8226;Zakwaterowanie w pokojach 2-osobowych w niskiej cenie
#8226;Umowę o pracę tymczasową na warunkach niemieckich (możliwość zawarcia na odległość)
#8226;Ubezpieczenie NNW i dostęp do opieki zdrowotnej
#8226;Stabilne zatrudnienie w sprawdzonej firmie
#8226;Możliwość ubiegania się o Kindergeld (dodatek socjalny) i uzyskania zwrotu podatku niemieckiego
#8226;Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności i organizacji wyjazdu za granicę
#8226;Możliwość przejęcia przez klienta lub rozwoju bezpośrednio w strukturach OTTO
OBOWIĄZKI
#8226; Kompletowanie zamówień przy użyciu skanera
#8226; Inne prace magazynowe, np. utrzymanie czystości hali
#8226; Przekazanie zrealizowanego zamówienia do wysyłki
WYMAGANIA
#8226; Prawo jazdy i gotowość by prowadzić samochód służbowy (jeśli masz własny samochód i zabierasz ze sobą współpracowników, otrzymasz zakwaterowanie za pół ceny)
#8226; Podstawowa znajomość j. angielskiego
#8226; Gotowość do pracy w soboty
#8226; Chęć pracy przez dłuższy okres - umowa na min. 4-6 miesiące (warunek konieczny)
#8226; Kondycja niezbędna do pracy fizycznej

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

Pensja:
Lokalizacja: lokalizacja: Hamm
Firma: OTTO Work Force Recruitme
Kontakt 4u
Chcesz poznać więcej szczegółów? Aplikuj a nasz konsultant odpowie na wszystkie Twoje pytania. Zgłoś się: 717443131 lub wyślij aplikację na adres: mmega@ottoworkforce.eu
Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

OTTO Work Force Recruitme | Czytano 119 razy | 16-10-2023