Strona główna >> Irlandia >> Dam pracę

Kitchen Porter / Irlandia Północna

Kitchen Porter / Irlandia PółnocnaKitchen Porter / Irlandia Północna
STANOWISKA: Kitchen Porter
MIEJSCE: Irlandia Północna (1 godz. od Belfastu)

WYMAGANIA:
- min.1 rok doświadczenia w pracy w kuchni,
- udokumentowane doświadczenie w pracy w UK (dobre referencje),
- dobra znajomość języka angielskiego w mowie (warunek konieczny),

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- praca w dynamicznym i miłym zespole w dobrze prosperującej restauracji w Irlandii Północnej (1 godz. od Belfastu)

OFERUJEMY:
- wynagrodzenie 6, 20 gbp/godz.,
- ok.50 godz./tyg., 5-6 dni pracy / tyg.,
- zakwaterowanie w odległości 5 min. od miejsca pracy, w kwocie 50-60 GBP/tyg. (all bills inctuded),
- stała umowa o pracę.
Pensja:
Lokalizacja: Belfast i okolice
Firma: HM Serwis Sp. z o.o.
Oferta pracy Kitchen Porter / Irlandia Północna może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Irlandia >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 1547 razy | 14-06-2013