Strona główna >> Śląskie >> Dam pracę

Kelner/ Kelnerka - Restauracja w Tychach

Kelner/ Kelnerka - Restauracja w TychachKOMPETIKA Doradztwo Personalne w imieniu swojego Klienta,
renomowanej Restauracji w Tychach,
prowadzi proces rekrutacji na stanowisko:

KELNER

MIEJSCE PRACY: Tychy
RODZAJ UMOWY: umowa o pracę
PROPONOWANE WYNAGRODZENIE: podstawa + system premiowy
ORGANIZACJA GRAFIKU PRACY: z miesięcznym wyprzedzeniem

ZAKRES ZADAŃ:
-Przygotowanie sali do przyjęcia gości
-Profesjonalna obsługa klientów zgodnie z zasadami techniki obsługi
-Przyjmowanie zamówień
-Zainteresowanie Klienta menu i pomoc w podjęciu decyzji o wyborze potrawy
-Obsługa stolików
-Rozliczenie Klienta
-Dbanie o dobry wizerunek Restauracji
-Obsługa przyjęć okolicznościowych

WYMAGANIA:
-Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
-Mile widziane wykształcenie o kierunku gastronomicznym
-Aktualna książeczka sanepidowska
-Duża dyspozycyjność do pracy
-Umiejętność obsługi komputera
-Motywacja własna do pracy
-Zaangażowanie
-Inwencja w działaniu
-Wysoka kultura osobista
-Uczciwość
-Mile widziana komunikatywna znajomość j. angielskiego lub niemieckiego

ATUTY NASZEGO KLIENTA:
-Niestandardowa kuchnia
-Podążanie za trendami
-Zdobywca prestiżowych nagród, m. in.: 100 Best Polish Restaurants 2015, Gault&Milaut, Król Gęsiny 2015r.
-Swoim pracownikom daje możliwość rozwoju zawodowego i kreowania swoich własnych pomysłów gastronomicznych
Pensja:
Lokalizacja: Tychy
Firma: Klient Firmy KOMPETIKA Do
Oferta pracy Kelner/ Kelnerka - Restauracja w Tychach może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Śląskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 4627 razy | 08-07-2015