Strona główna >> Zachodniopomorskie >> Dam pracę

Junior Client Specialist/ Client Specialist (IT)

Junior Client Specialist/ Client Specialist (IT)Dla naszego Klienta, firmy z duńskim kapitałem o międzynarodowym zasięgu i doskonałej renomie, która posiada w Szczecinie centrum biznesowe, wspierające funkcjonowanie firmy na świecie, poszukujemy obecnie osób które chciałby podjąć pracę na stanowisku:

Miejsce pracy: Szczecin - Centrum

Opis stanowiska:
- wsparcie klienta wewnętrznego
- administracja dokumentacji w systemach zarządzania
- pomoc na drugiej linii wsparcia dla zespołu m.in. technicznego
-uczestniczenie w projektach IT w celu zapewnienia właściwego wdrażania nowych systemów informatycznych lub ulepszeń istniejących technologii
-dostarczanie wysokiej jakości rozwiązań i wsparcia zgodnego ustalonymi procedurami i procesami
-proaktywne dzielenie się wiedzą z innymi globalnymi zespołami IT

Wymagania:
- znajomość zagadnień technicznych (np. Microsoft OS, sieć, serwer)
- ogólne kompetencje informatyczne (np. aplikacje, SCCM)
- wysoki stopień zrozumienia dla najważniejszych technologii funkcjonujących w firmie
- znajomość procesów ITIL v3
- znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie bardzo dobrym
- zrozumienie procesów biznesowych i planowanie strategiczne
-odpowiedzialność, dobra organizacja pracy

Nasz Klient oferuje:
- zdobycie doświadczenia w międzynarodowej organizacji;
- bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych, jak: karta multisport, prywatna opieka medyczna;
- możliwość wyjazdów zagranicznych do innych oddziałów firmy;
- przyjazne środowisko pracy, które motywuje do rozwoju.
Pensja:
Lokalizacja: Szczecin
Firma: Lsj-recruitment
Oferta pracy Junior Client Specialist/ Client Specialist (IT) może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Zachodniopomorskie >> Dam pracę

| Czytano 3564 razy | 12-10-2017