Strona główna >> Warmińsko-Mazurskie >> Dam pracę

J niemiecki - elastyczny grafik - 4000 pln

J niemiecki - elastyczny grafik - 4000 pln SPECJALISTA
Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM

Nie sprzedaż - to jest wsparcie serwisowe, nie wymagamy doświadczenia

gwarantujemy szkolenia w ramach zatrudnienia u Klienta

Duża elastyczność godzinowa (sam ustalasz kiedy i ile chcesz pracować)

Miejsce pracy Olsztyn

Obowiązki:
kontakt w j niemieckim przez telefon, e-mail bądź live chat (to nie sprzedaż) branża RTV AGD - dla znanej marki

Wymagania:
Biegła znajomość języka niemieckiego,
Znajomość języka angielskiego na min. poziomie podstawowym,
Entuzjazm, komunikatywność i zaangażowanie w pełnione obowiązki,
Szybkie i efektywne przyswajania wiedzy.

Oferujemy:
Pracę w pełnym wymiarze godzin z atrakcyjnym wynagrodzeniem,
Pracę w zgranym zespole dbającym o pozytywną atmosferę,
Szkolenia
Możliwość posługiwania się językami obcymi w międzynarodowym zespole,
Benefity pozapłacowe (m.in. Karta MultiSport, prywatna opieka medyczna),
Pensja:
Lokalizacja: Olsztyn
Firma: PMSolutions
Oferta pracy J niemiecki - elastyczny grafik - 4000 pln może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Warmińsko-Mazurskie >> Dam pracę

| Czytano 4205 razy | 18-01-2017