Strona główna >> Małopolskie >> Dam pracę

Inżynier produktu

Inżynier produktuPolski HR - Doradztwo Personalne Sp. z o.o. to profesjonalna agencja doradztwa personalnego, wyspecjalizowana w rekrutacji i selekcji pracowników na stanowiska średniego i wysokiego szczebla. Współpracujemy z renomowanymi pracodawcami z Polski i zza granicy. Należymy do Polskiego Holdingu Rekrutacyjnego S.A.

Polski HR - Doradztwo Personalne Sp. z o. o jako Agencja Rekrutacyjna  jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 9301.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy pracownika na stanowisko:

INŻYNIER PRODUKTU - WDROŻENIOWIEC

Miejsce pracy: Tuchów (woj. małopolskie)

Zakres obowiązków:

wdrażanie nowych produktów do produkcji (nowych projektów)
opracowywanie nowych koncepcji wdrażanych produktów
prowadzenie konsultacji z klientami w zakresie potrzeb i zmian technicznych w ramach realizowanych projektów
opracowywanie dokumentacji technicznej i technologicznej dla nowych i istniejących projektów
wykonywanie kalkulacji cenowych dla nowych i istniejących produktów
przygotowywanie dyspozycji produkcyjnych wg zamówień w porozumieniu z innymi działami
nadzór technologiczny nad realizacją wdrożenia
rozliczanie kosztów wdrożeń

Wymagania:

wyksztalcenie wyższe (kierunek: mechanika i budowa maszyn, technologia produkcji)
doświadczenie w pracy na stanowisku w branży produkcji metalowej, urządzeń przemysłowych, wdrażaniu nowych produktów do produkcji
doświadczenie w prowadzeniu samodzielnych projektów
umiejętność obsługi komputera, w tym bardzo dobra znajomośc programów projektowych typu AutoCad, SolidWorks i podobnych
dobra organizacja pracy i czasu własnego
umiejętność nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji z klientami, prowadzenia uzgodnień i konsultacji
umiejętność zarządzania zasobami materiałowymi
mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

Oferujemy:

stabilne warunki zatrudnienia
udział w ciekawych projektach
możliwość rozwoju

Zainteresowane osoby prosimy o dołączenie klauzuli: quot;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)quot;. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.
Pensja:
Lokalizacja: Tuchów
Firma: Polski HR Doradztwo
Oferta pracy Inżynier produktu może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Małopolskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 4816 razy | 08-05-2015