Strona główna >> Pomorskie >> Dam pracę

Inżynier konstrukcji stalowych

Inżynier konstrukcji stalowychEnergomontaż-Północ Gdynia Sp. z. o o., wiodący polski producent wysoko wyspecjalizowanych, w pełni wyposażonych konstrukcji stalowych dla sektora offshore, energetyki konwencjonalnej, odnawialnej i nuklearnej, przemysłu chemicznego i petrochemicznego, przemysłu okrętowego. Spółka realizuje również przebudowy specjalistycznych jednostek obsługujących morskie farmy wiatrowe oraz morski przemysł wydobywczy
INŻYNIER KONSTRUKCJI STALOWYCH
Oferta ważna do dnia: 31-10-2014r
Miejsce pracy: Gdynia
Wymagania:
#8226;Wykształcenie wyższe techniczne o profilu mechanicznym mile widziane kierunki : energetyka, budowa maszyn, okrętownictwo, oceanotechnika, inżynieria lądowa
#8226;Dobra znajomość rysunku technicznego w zakresie konstrukcji stalowych (offshore) oraz rurociągów (izometryki)
#8226;Warunek konieczny minimum roczne doświadczenie na analogicznym stanowisku w branży Offshore
#8226;Podstawowa wiedza z zakresu budowy konstrukcji stalowych
#8226;Podstawowa znajomość oprogramowania projektowego (AUTO CAD)
#8226;Znajomość pakietu MS OFFICE
#8226;Umiejętność czytania rysunku technicznego
#8226;Kreatywność, dyspozycyjność, pomysłowość i innowacyjność
#8226;Umiejętność pracy pod presją czasu
#8226;Umiejętność pracy w zespole
#8226;Znajomość języka angielskiego minimum na poziomie B1 w mowie i piśmie
#8226;Komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów
Zakres obowiązków:
#8226;Nadzorowanie grup zadaniowych oraz firm
#8226;Nadzór procesu budowy i systemu rurarskiego
#8226;Prowadzenie prawidłowej dokumentacji
#8226;Nadzór nad terminowym i jakościowym wykonaniem prac
#8226;Dbanie o promocję i wizerunek firmy
Oferujemy:
#8226;Elastyczne formy zatrudnienia
#8226;Możliwość udziału w ciekawych, rozwojowych i prestiżowych projektach krajowych, jak i zagranicznych
#8226;Niezbędne narzędzia pracy
#8226;Pakiety szkoleń
#8226;Możliwość rozwoju zawodowego
Rozwijajmy i zmieniajmy się razem!

Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w języku polskim i angielskim na adres: rekrutacja@energomontaz-polnoc.com.pl wraz z klauzulą:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).#8221;
Pensja:
Lokalizacja: Gdynia
Firma: ijeka@energomontaz-polnoc
Oferta pracy Inżynier konstrukcji stalowych może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Pomorskie >> Dam pracę

| Czytano 4925 razy | 24-10-2014