Strona główna >> Opolskie >> Dam pracę

Elektryk utrzymania ruchu

Elektryk utrzymania ruchuProgresso dla swojego Klienta, renomowanej firmy produkcyjnej z kapitałem zagranicznym poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kluczbork

Obowiązki:
- Bieżąca naprawa maszyn i urządzeń,
- Przeglądy i konserwacje maszyn i narzędzi
- Usuwanie ewentualnych usterek oraz wdrażanie nowych maszyn
- Instalacja oraz montaż nowych urządzeń i części

Wymagania:
- Doświadczenie w pracy na stanowisku Elektryka w dziale utrzymania ruchu
- Wykształcenie min. średnie - elektryczne,
- Znajomość zagadnień z zakresu elektryki, elektroniki
- Znajomość zagadnień z zakresu automatyki będzie dodatkowym atutem
- Aktualne uprawnienia SEP do 1KV,
- Sumienność, samodzielność, elastyczność,
- Umiejętność pracy w zespole
- Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym (3 zmiany pon-pt.),

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie
- Umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
- Możliwość rozwoju zawodowego

Pensja:
Lokalizacja: Kluczbork
Firma: Klient Progresso
Oferta pracy Elektryk utrzymania ruchu może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Opolskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 4494 razy | 14-07-2016