Strona główna >> Opolskie >> Dam pracę

Elektryk Przemysłowy Opolskie

Elektryk Przemysłowy OpolskieOTTO Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuję pracę w Polsce i za granicą.
Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Elektryk Przemysłowy
Opis stanowiska:

- sprawdzanie, instalowanie, rozwiązywanie problemów z instalacjami i elektryką, naprawy i serwis (w tym kalibracja i zapobieganie usterkom) elektrycznych urządzeń takich jak silniki, generatory, pompy, ciężkie maszyny industrialne, systemy oświetlenia, środowiskowe systemy regulujące, systemy komunikacyjne oraz wszelkie systemy elektrycznie i elektroniczne sterowane

Oferujemy:

- wysokie wynagrodzenie uzależnione od kompetencji i doświadczenia
- opiekę managerów na miejscu w Holandii
- pomoc w organizacji zakwaterowania wraz z dojazdami do pracy

Wymagania

- wykształcenie zawodowe kierunkowe: preferowane techniczne- elektryczne
- doświadczenie na podobnym stanowisku udokumentowane - przynajmniej trzyletnie( w przynajmniej jednej z branż : branża morska, petrochemiczna, górnicza lub jako elektryk utrzymania bądź konserwacji w środowisku przemysłowym)
- znajomość języka angielskiego bądź holenderskiego na bardzo dobrym poziomie
- VCA
- umiejętność pracy w grupie
- zorientowanie na cel

Do przesyłanych aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Zgadzam się na wykorzystanie przez OTTO Polska Sp. z o.o z siedzibą na Bielanach Wrocławskich, ul. Szwedzka 5, 50-040 Kobierzyce moich danych osobowych w celu pośrednictwa pracy zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji (posiadania i przetwarzania danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych). Zgodnie z obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.), aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o prawach do poprawiania, dostępu i ochrony tych danych."

Informujemy, że administratorem zbieranych danych osobowych jest OTTO Polska Sp. z o.o. z siedzibą na Bielanach Wrocławskich, ul. Szwedzka 5, 55-040 Kobierzyce (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 2590), gdzie zbierane są i zabezpieczane dane.

Lokalizacja: Brzeg, Głubczyce, Kędzierzyn-Koźle, Kluczbork, Krapkowice, Namysłów, Nysa, Olesno, Opole, Prudnik, Strzelce Opolskie
Firma: OTTO Polska
Oferta pracy Elektryk Przemysłowy Opolskie może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Opolskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 6794 razy | 28-11-2012