Strona główna >> Austria >> Dam pracę

Elektryk Austria

Elektryk AustriaUnion Montage GmbH jest firmą, która zajmuje się rekrutacją pracowników dla austriackich i niemieckich kontrahentów z ponad 10-letnim doświadczeniem. Naszym pracownikom zapewniamy warunki zatrudnienia na niemieckiej umowie o pracę oraz świadczenia socjalne i dostęp do opieki medycznej.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko pracy:

Elektryk / Elektromonter

Oferujemy:

#8226;umowę o pracę w niemieckiej firmie
#8226;pracę w pełnym wymiarze godzinowym
#8226;możliwość pracy w nadgodzinach (dodatek +50% do stawki godzinowej)
#8226;diety za każdy przepracowany dzień
#8226;wypłatę do 20-ego następnego miesiąca, zaliczki po pierwszym przepracowanym tygodniu
#8226;organizujemy zakwaterowanie
#8226;pełny pakiet socjalny

Wymagamy:

#8226;komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
#8226;wykształcenie kierunkowe (warunek konieczny)
#8226;minimum 3-letnie udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku
#8226;prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd
#8226;umiejętność pracy z rysunkiem oraz schematem technicznym

Obowiązki:

#8226;montaż, serwis i naprawa instalacji elektrycznych
#8226;wykonywanie pomiarów elektrycznych
#8226;praca z rysunkiem technicznym

Pensja: 2000
Lokalizacja: Wien
Firma: Union Montage GmbH
Oferta pracy Elektryk Austria może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Austria >> Dam pracę

| Czytano 604 razy | 09-08-2017