Strona główna >> Mazowieckie >> Dam pracę

Dyrektora zatrudnię do szkoły

Dyrektora zatrudnię do szkołySzkoła podstawowa niepubliczna poszukuję kreatywnej , samodzielnej i odpowiedzialnej osoby na stanowisko

DYREKTOR SZKOŁY

Zakres obowiązków :
Współtworzenie rozwoju placówki - rekrutacja dzieci
Prowadzenie dokumentacji przebiegu nauczania, wychowania i opieki, stosownie do obowiązujących w tym zakresie przepisów
Nadzór merytoryczny nad pracą personelu pedagogicznego
Współpraca z nauczycielami oraz rodzicami i opiekunami
Reprezentowanie placówki na zewnątrz (w tym Kuratorium )i budowanie jej pozytywnego wizerunku
Obsługa administracyjna placówki

Wymagania:
Kwalifikacje określone w Rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej w sprawie wymagań, jakim powinna odpowiadać osoba zajmująca stanowisko dyrektora oraz inne stanowisko kierownicze w poszczególnych typach publicznych szkół i rodzajach publicznych placówek
Wysokie kompetencje komunikacyjne,
Znajomość języków obcych w tym j. angielskiego będzie mile widziana.
Doświadczenie na stanowisku dyrektora - min. 3 lata.
Pracowitość, sumienność, pomysłowość, dyspozycyjność.

Oferujemy:
Nową , pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się placówce
Łatwość rozwoju zawodowego oraz realizacji własnych pomysłów,
Zainteresowane osoby prosimy o składanie ofert zawierających:
1. Życiorys ze zdjęciem i opisem przebiegu pracy zawodowej, zawierający w szczególności informację o :
a) stażu pracy pedagogicznej-
Oferty należy przesyłać drogą elektroniczną.

W ofercie należy dopisać klauzulę : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych- Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz.926 z póz, zm.
Pensja:
Lokalizacja:
Firma:
Oferta pracy Dyrektora zatrudnię do szkoły może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Mazowieckie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 4551 razy | 09-04-2016