Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Partnerzy

Serwis Praca4u.net zawiera
Statystyki dostępne po zalogowaniu

Kanał RSS    
palos3
palos3
Barbara Florek
Barbara Florek
ulka...
ulka...
43daniel43
43daniel43
Aktualności

Najniższa krajowa 2020

Kalkulator wynagrodzeń

Popularne zawodyStrona główna >> Holandia >> Szukam pracy

Dwie osoby szukają pracy!

Dwie osoby szukają pracy!Dwie osoby szukają pracy!
Witam mam na imię Piotr, 19 lat jestem po skończonej szkole zawodowej, szukam pracy razem z moją mamą(47 lat)która ma za sobą już kilka wyjazdów za granicę, pracowała mianowicie przy opiece osób starszych, w pralni, w hotelu czy też w szklarni, ja sam mam za sobą jedynie drobne prace fizyczne, prace porządkowe, ścinanie drzewek, krzewów, grodzenie posesji, oczyszczanie budynku po remoncie, ale chciałbym wyjechać razem z mamą,by wejść spokojnie na Niemiecki rynek pracy. Posiadam prawo jazdy kat.B, jak i uprawnienia na wózki widłowe. Język Angielski komunikatywny (na zasadzie więcej zrozumiem kogoś, niż sam się wypowiem, choć podstawy w mowie są) Język Niemiecki niestety słabiej. Mama z językami tym bardziej słabo, choć nadrabia pracowitością. Proszę o kontakt !
Pensja:
Lokalizacja:
Firma:
Kontakt 4u
Email: czeslaww55@wp.pl

579197814
Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

Odpowiedz na ofertę pracy


czeslaww55 | Czytano 503 razy | 19-11-2016

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:

® 2008 - 2020 www.praca4u.net Kodeks pracy Polityka prywatności Poprawny CSS praca 4u   Poprawny XHTML witryny praca4u - praca za granica