Strona główna >> Dolnośląskie >> Dam pracę

Doświadczony operator wózka wysokiego składowania - NL

Doświadczony operator wózka wysokiego składowania -  NLImperial Chemical Logistics dba o wszystkie aspekty procesu logistycznego dla regionu Beneluksu. Firma zajmuje się magazynowaniem tworzyw sztucznych czy surowców do produkcji filtrów papierosowych.
lokalizacja: Wolgaweg (Europort Rotterdam)
Pierwszego dnia czeka Cię oprowadzanie po magazynie i szkolenie na stanowisku. Jako kierowca wózka wysokiego składowania będziesz wykonywać różne zadania i wspierać współpracowników. Sprawdź, co zyskasz i dołącz do zespołu!
GWARANTUJEMY
#8226;Atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe: nawet 13.10 euro + 1.38% ATV + 8.33% dodatek wakacyjny = 14.37 euro
#8226;Dostęp do wyposażonej stołówki, gdzie możesz dostać darmową zupę, czekoladę, kawę i herbatę z automatów
#8226;Pracę na pełen etat w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku od 07:30 do 16:00
#8226;Nowoczesne lokacje mieszkaniowe z darmowym Wi-Fi
#8226;Możliwość skorzystania z programu poleceń, OTTO Rewards, FitOTTO czy Happy OTTO Wish!
#8226;Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich
#8226;Ubezpieczenie pracownicze oraz dostęp do opieki zdrowotnej
#8226;Minimum formalności (możliwość elektronicznego podpisania umowy)
#8226;Aplikację myOTTO z planem pracy i paskami wypłat
OBOWIĄZKI
#8226;Przenoszenie paczek przy użyciu wózka wysokiego składowania
#8226;Załadunek/rozładunek kontenerów
#8226;Zgłaszanie braków magazynowych
#8226;Kontrola paczek pod kątem uszkodzeń
#8226;Zarządzanie zapasami
#8226;Pieczętowanie paczek
WYMAGANIA
#8226;Ważne uprawnienia na wózek wysokiego składowania
#8226;Prawo jazdy kat. B
#8226;Doświadczenie na stanowisku operatora wózka wysokiego składowania
#8226;Dostępność na dłuższy okres
#8226;Znajomość języka angielskiego i/lub niderlandzkiego na dobrym poziomie

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

Pensja:
Lokalizacja: lokalizacja: Wolgaweg (Europort Rotterdam)
Firma: OTTO Work Force Recruitme
Kontakt 4u
Aplikuj przez formularz, aby nasz konsultant mógł się z Tobą skontaktować. Zgłoś się: 717443100. CV prosimy wysyłać na adres uryczkowska@ottoworkforce.eu
Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

OTTO Work Force Recruitme | Czytano 88 razy | 08-08-2023