Strona główna >> Zachodniopomorskie >> Dam pracę

Brygadzista w dziale utrzymania ruchu

Brygadzista w dziale utrzymania ruchuDla Naszego Klienta, firmy produkcyjnej z duńskim kapitałem, lidera w swojej branży, poszukujemy osób na stanowisko:
Brygadzista w Dziale Utrzymania ruchu
Miejsce pracy: Goleniów

Zakres obowiązków:
- koordynowanie pracy zespołu 4 osób
-utrzymanie ruchu maszyn
-naprawa maszyn
-współpraca z managerem technicznym

Wymagania:
- wykształcenie techniczne- mechaniczne, elektryczne lub pokrewne
-doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
-umiejętność czytania rysunków technicznych (pneumatyka, elektryka, hydraulika)
-doświadczenie w zarządzaniu zespołem
-uprawnienia SEP do 1kV

Oferta:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o kulturze organizacyjnej przyjaznej pracownikom
- atrakcyjne wynagrodzenie
- praca w międzynarodowym środowisku w renomowanej firmie z kapitałem duńskim, będącej jednym z wiodących producentów w swojej branży

Pensja:
Lokalizacja:
Firma:
Oferta pracy Brygadzista w dziale utrzymania ruchu może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Zachodniopomorskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 3998 razy | 26-09-2016