Strona główna >> Mazowieckie >> Dam pracę

Asystent Administratora i Zarządcy

Asystent Administratora i ZarządcyStanowisko Asystenta daje możliwość poznania branży zarządzania nieruchomościami oraz zawodu Administratora / Zarządcy Nieruchomości od podstaw, zarówno w biurze jak i na terenie nieruchomości. Asystent zdobywa cenną wiedzę merytoryczną i praktyczną, by móc samodzielnie obsługiwać nieruchomości. Jeśli jesteś osobą, która chciałaby rozwijać się w tym kierunku, dołącz do nas!

Najważniejsze zadania:
-pomoc w przygotowywaniu dokumentacji: ogłoszeń, pism, uchwał, zawiadomień,
korespondencji, umów z podwykonawcami, itp.
-przygotowywanie zestawień ofertowych
-archiwizowanie dokumentacji
-uczestniczenie w spotkaniach z mieszkańcami, zarządami Wspólnot Mieszkaniowych, z firmami podwykonawczymi
-wizytacje nieruchomości
-pomoc w nadzorze nad firmami podwykonawczymi: firmy sprzątające, ochroniarskie, konserwujące
-pomoc w przygotowywaniu remontów i nadzorze nad nimi
-zdobywanie wiedzy merytorycznej i doświadczenia

Wymagania:
-biegła znajomość obsługi komputera
-zdolność szybkiego uczenia się, umiejętność cierpliwego słuchania
-samodzielność, dokładność

Mile widziane:
-studenci studiów zaocznych lub 5-go roku studiów dziennych oraz absolwenci specjalności związanej z gospodarowaniem nieruchomościami, budownictwem, ekonomią, itp.

W zamian oferujemy:
-możliwość szybkiego rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie
-pracę w profesjonalnym zespole gwarantującym pogłębianie wiedzy
-udział w cyklicznych, cotygodniowych szkoleniach z zakresu zarządzania nieruchomościami
-zatrudnienie na umowę zlecenie
-progresywne wynagrodzenie uzależnione od wyników w pracy i nauce
-lekcje języka angielskiego

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami, którzy prześlą komplet informacji.

Pensja:
Lokalizacja: Warszawa
Firma: Parama Group Sp. z o.o.
Oferta pracy Asystent Administratora i Zarządcy może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Mazowieckie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 4645 razy | 23-03-2015