Strona główna >> Pomorskie >> Dam pracę

Zostań Tajemniczym Klientem / Mystery shopper

Zostań Tajemniczym Klientem / Mystery shopperNasza firma Dive Polska specjalizuje się w badaniach jakości obsługi klienta metodą Mystery Shopping.
Obecnie poszukujemy osób na stanowisko Tajemniczego klienta.

Oferujemy:
możliwość zdobycia doświadczenia w dziedzinie badań marketingowych,
możliwość zdobycia dodatkowego wynagrodzenia.

Zakres obowiązków:
przeprowadzanie wizyt we wskazanych placówkach w oparciu o dostępne scenariusze, instrukcje i ankiety,
dokładne wypełnianie ankiet z przeprowadzonych wizyt w systemie internetowym.

Wymagania:
stały dostęp do Internetu,
wysoka kulturą osobista,
komunikatywność,
uczciwość.

Jest to praca dodatkowa (dorywcza) przeznaczona dla osób pełnoletnich.

Czas pracy jest elastyczny, sam decydujesz o tym, ile audytów w miesiącu wykonasz i w jakie dni.

Zostań Tajemniczym Klientem w DIVE Polska!
Zarejestruj się i uzupełnij ankietę z wizyty próbnej (będzie dostępna na utworzonym
profilu w zakładce testy) dla nowych Tajemniczych Klientów!

Zachęcamy do rejestracji i do dołączenia do Naszego zespołu!

Pensja:
Lokalizacja: Starogard Gdański
Firma: DivePolska
Oferta pracy Zostań Tajemniczym Klientem / Mystery shopper może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Pomorskie >> Dam pracę

| Czytano 4366 razy | 07-02-2017