Strona główna >> Hiszpania >> Szukam pracy

Złota rączka poszukuje stalej pracy!

Złota rączka poszukuje stalej pracy!Poszukuje stałej pracy fizycznej z możliwością kwatery w okolicy lub miejscu pracy bez znajomości języka. Interesuje mnie każda praca fizyczna z możliwością wykazania się z mojej strony. Pracowałem jako pomocnik budowlany, malarz pokojowy, pomocnik w gospodarstwie rolnym, pracownik taśmowy branży motoryzacyjnej, pracownik wytworni wod gazowanych, krojczy wózków dziecięcych i tapicerki meblowej. Umiejętności gotowania, jazdy ciągnikiem, wózkiem widłowym. Nie pije alkoholu. Mam 33 lata, kawaler, szybko uczący się, rzetelnie wykonujący powierzone prace. Interesuje mnie praca z możliwością nadgodzin. Możliwy wyjazd od zaraz.
Pensja:
Lokalizacja:
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Złota rączka poszukuje stalej pracy! może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Hiszpania >> Szukam pracy

~Gosc | Czytano 1205 razy | 16-01-2012

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2024 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.