Strona główna >> Szwajcaria >> Szukam pracy

Zimmermadchen

Zimmermadchen2 FRAUEN AUS POLEN SUCHEN ARBEIT ALS ZIMMERMADCHEN IN DER SCHWEIZ.WIR HABEN DIE ERFAHRUNG UND VERFUGEN UBER KOMMUNIKATIVE DEUTCHKENNTNISSE. AM BESTEN MIT DER UBERNACHTUNG UND VERPFLEGUNG. AB NOVEMBER.
Pensja:
Lokalizacja:
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Zimmermadchen może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Szwajcaria >> Szukam pracy

~Gosc | Czytano 1292 razy | 25-08-2011

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2022 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.