Strona główna >> _Pozostałe >> Kupię / sprzedam

Ziemia - Gubin !

Ziemia - Gubin !Sprzedam działkę 1, 20 ha obecnie ziemia rolna z możliwością przekwalifikowania. Gubin, miejscowość przygraniczna, działka niemal w centrum miasta przy szosie dojazdowej do obwodnicy. Można ją podzielić na mniejsze działki ale jestem zainteresowana sprzedażą całości.
Pensja: 120 tys zł
Lokalizacja: Gubin
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Ziemia - Gubin ! może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> _Pozostałe >> Kupię / sprzedam

~Gosc | Czytano 2533 razy | 31-01-2012

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2022 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.