Strona główna >> _Pozostałe >> Uwaga oszuści

Zbrojarz / Rudent sp.zo.o z siedziba w Warszawie

Zbrojarz / Rudent sp.zo.o z siedziba w WarszawieWitam kolegów po fachu . Firma Rudent z siedziba w Warszawie .. Zatrudnia brygady zbrojarz do pracy w Linz jak i indywidualnych pracowników. Firma jest prowadzona przez Pawła Z...szefem jest Mariusz i jego syn Kamil .. Oszukują rodaków jak pojedziesz z tej firmy nie dostaniesz wypłaty ...dostaniesz zaliczkę 100 EUR . Moja sprawa i kolegów jest w pip w Wrocławiu Grzegorz Krolica 537-742-326
Rotacja ludzi jest duża
Pensja:
Lokalizacja: Warszawa
Firma: Rudent
Kontakt 4u
Grzegorz Krolica mój e-mail ahim1987@interia.pl
Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

Odpowiedz na ofertę pracy


~Gosc | Czytano 2332 razy | 11-08-2015

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2021 www.praca4u.net Polityka prywatności Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności Œœ