Strona główna >> Francja >> Dam pracę

Zbrojarz

ZbrojarzDla naszego wieloletniego Klienta we Francji, poszukujemy pracowników na stanowisko zbrojarz.
Zakres obowiązków
- praca przy budowie metra w Paryżu
- montaż i łączenie prętów
- wiązanie zbrojeń drutem
- obróbka prętów #8211; cięcie, gięcie itp.
Wymagania
- minimum 3letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
- mile widziane prawo jazdy kat B. - nie wymagane
- mile widziana znajomość języka francuskiego w stopniu komunikatywnym - nie wymagane
Oferujemy
- zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę ze wszystkimi świadczeniami (świadczenia rodzinne i emerytalne)
- atrakcyjne wynagrodzenie + premia za każdy dzień pracujący 9 euro netto.
- okres przepracowany na francuskiej umowie wlicza się do stażu pracy w Polsce
- pracę w polskim zespole
- zorganizowany transport i zakwaterowanie
- zdalne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem
- wsparcie polskiego koordynatora
- 100 #8364; premii za polecenie pracownika

Pensja:
Lokalizacja: Paryż
Firma: IPFrekrutacja
Oferta pracy Zbrojarz może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Francja >> Dam pracę

IPFrekrutacja | Czytano 584 razy | 02-11-2018