Strona główna >> Szwecja >> Dam pracę

Zbrojarz-betoniarz

Zbrojarz-betoniarzINTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie!
 
Dla naszego Klienta, szwedzkiej firmy budowlanej, poszukujemy osób na stanowisko:
 
ZBROJARZ-BETONIARZ Miejsce pracy: Szwecja

Zadania:
- montaż szalunków (znajomość technologii skandynawskich mile widziana), - wykonywanie konstrukcji betonowych oraz żelbetonowych, - wykonywanie zbrojeń, - zbrojenie i betonowanie zgodnie z rysunkiem technicznym, - zalewanie betonem i poziomowanie powierzchni, - biegłe czytanie planów budowlanych, - samodzielne planowanie pracy i poszczególnych etapów realizacji budowy.

Wymagania:
- minimum 5 lat udokumentowanego doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku, - doświadczenie na kontraktach zagranicznych w pracy z szalunkami (stropy), - umiejętność czytania rysunku technicznego i planów budowlanych wj. angielskim, - gotowość do podjęcia pracy od zaraz na minimum 2 miesiące, - komunikatywna znajomość języka angielskiego- warunek konieczny (będzie weryfikowana), - podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu w Polsce (minimum 30 dni przed rozpoczęciem kontraktu), - gotowość do przedstawienia świadectw pracy oraz referencji, - wykonanie aktualnych badań Medycyny Pracy (zgodnie ze skierowaniem wystawionym przez INTERIMAX), - prawo jazdy kategorii B, - możliwość wyjazdu własnym samochodem.

Oferujemy:
- legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (systematyczne rozliczanie czasu pracy, terminowe wypłacanie wynagrodzeń, płatny urlop, karta EKUZ, druk A1), - kontrakt na terenie Szwecji u sprawdzonego Klienta, - zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu, - bezpłatne zakwaterowanie o dobrym standardzie, - pomoc przy organizacji wyjazdu na kontrakt, - dla najlepszych pracowników kontynuacja pracy na następnych projektach.

Jeśli jesteś zainteresowany/a powyższą ofertą, prześlij nam swoje CV.  
Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: quot;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX International Sp. z o.o. S.K.A., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)quot;.
Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Osobami.
Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (3970).
Pensja:
Lokalizacja: Okolica Malmo
Firma: Interimax
Kontakt
Oferta pracy Zbrojarz-betoniarz może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Szwecja >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 1127 razy | 04-05-2015

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2024 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.