Strona główna >> Austria >> Dam pracę

Zbrojarz Betoniarz Austria

Zbrojarz Betoniarz Austria
zadania:
przygotowywanie zbrojenia
wykonywanie elementów żelbetowych i betonowych
montowanie szkieletów zbrojeniowych
Wymagania:
znajomość j. niemieckiego
Doświadczenie
Odpowiedzialność i samodzielność w pracy

Oferujemy:
#183; austriacka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne
#183; Wynagrodzenie: 13, 15 Euro/godzinę + 26, 40 Euro diety dziennie
- możliwość wypracowywania nadgodzin


Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
Pensja:
Lokalizacja:
Firma: EastGate
Kontakt 4u
osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji po niemiecku na adres mailowy: office@eastgaterecruitment.com

w temacie prosimy wpisać "Zbrojarz Betoniarz Austria"
Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

Odpowiedz na ofertę pracy


EastGate | Czytano 490 razy | 02-11-2022









Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:




® 2008 - 2024 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.