Strona główna >> _Pozostałe >> Uwaga oszuści

Zbiór truskawek i pieczarek -DROMADER

Zbiór truskawek i pieczarek -DROMADERZbiór truskawek Belgia i pieczarek Niemcy firma DROMADER , Wrocław, ul. Grabiszyńska.Chcą 650 zł za tłumaczenie i transport , pewnie oszust. Proszę o opinię czy coś wiecie o tej firmie.
Pensja:
Lokalizacja:
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Zbiór truskawek i pieczarek -DROMADER może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> _Pozostałe >> Uwaga oszuści

~Gosc | Czytano 4562 razy | 13-05-2011

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2021 www.praca4u.net Polityka prywatności Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności Œœ