Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

Zbieranie zamówień / uprawa kwiatów doniczkowych

Zbieranie zamówień / uprawa kwiatów doniczkowychEuroservices Polska Sp z o.o o numerze KRAZ 1069 od wielu lat oferuje pracę na terenie Holandii w różnych branżach i sektorach.

Obecnie poszukujemy osób chętnych do różnych prac logistycznych oraz do zbierania zamówień w firmie zajmującej się uprawą i wysyłką roślin doniczkowych.

Miejsce pracy - Bleiswijk

WYMAGANIA:
- mile widziane doświadczenie na danym stanowisku
- mile widziane własne zakwaterowanie i transport

OFERUJEMY:
-holenderską umowę o pracę wg CAO
-stabilne zatrudnienie i godziny pracy
-tygodniowy system płacy
-opiekę polskich koordynatorów

Osoby zainteresowane powyższą oferta prosimy o przesyłanie CV na :
biuroradom@euroservices.com.pl

+48 789 154 442

#8222;Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach rekrutacyjnych jest EURSERVICES POLSKA Sp. z o.o. (ul. OPolska 54, 49-100 Niemodlin, oddział w Radomiu26-600, przy ul. 25-go Czerwca 26/32). Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne
Pensja:
Lokalizacja: Bleiswijk
Firma: Euroservices Polska
Kontakt 4u
+48 789 154 442
Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

Odpowiedz na ofertę pracy


Euroservices Polska | Czytano 50 razy | 27-05-2021

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2021 www.praca4u.net Polityka prywatności Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności Œœ