Strona główna >> _Pozostałe >> Pytania i opinie

Zaginoł mi brat

Zaginoł mi bratBardzo prosze nie mam żadnej wiadomości od brata nazywa sie ANDRZEJ NAJBUK prosze bardzo prosze o pomoc jesli ktoś wie coś na ten temat proszę dać mi znać.Najlepiej byloby zeby to on sam sie odezwal.

Dziękuję bardzo i bardzo proszę
Pensja:
Lokalizacja: Antwerpia
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Zaginoł mi brat może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> _Pozostałe >> Pytania i opinie

~Gosc | Czytano 2194 razy | 26-03-2013

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2021 www.praca4u.net Polityka prywatności Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności Œœ