Strona główna >> Aktualności

Wynajem samochodów dla małych i średnich firm - jak sprawić, by stał się opłacalny?

Wynajem samochodów dla małych i średnich firm - jak sprawić, by stał się opłacalny? Możliwość posiadania własnej firmowej floty dla wielu przedsiębiorców okazuje się bardzo dużym ułatwieniem i usprawnieniem codziennych obowiązków. Łatwo dostępne pojazdy stają się bardzo pomocne przede wszystkim wtedy, gdy działalność przedsiębiorca polega na częstych kontaktach z klientem lub z partnerami biznesowymi, do których trzeba dojechać. Wówczas korzystanie z taksówek nie należy do najmniejszych wydatków, a podróżowanie komunikacją miejską wiąże się z ryzykiem spóźnień i z koniecznością dopasowania się do rozkładów jazdy. Z tego też powodu przedsiębiorcy często decydują się na wynajem samochodów dla firm, który nawet w przypadku małych działalności może okazać się opłacalny.

Dlaczego wynajem samochodów to ciekawe rozwiązanie dla przedsiębiorstw o mniejszych dochodach?

W przypadku firm, które dopiero się rozwijają lub nie dysponują zbyt dużym budżetem, zakup samochodów lub wzięcie ich w leasing często okazuje się sporym wydatkiem. Trudno się temu dziwić - oprócz konieczności wyregulowania wszystkich należności na przedsiębiorcach spoczywa także obowiązek utrzymania pojazdów, czyli między innymi dbania o regularne przeglądy, wykupienia ubezpieczenia, doglądania ewentualnych napraw czy tankowania. Wówczas niekiedy okazuje się, że koszty związane z posiadaniem własnej floty są wyższe niż w przypadku korzystania z taksówek i rzadko się zwracają. Z tego też powodu coraz większym zainteresowaniem cieszy się wynajem samochodów dla firm, który pozwala na komfortowe poruszanie się po mieście i zminimalizowanie wydatków związanych z utrzymaniem prywatnej floty.

Odpowiednio dobrany wynajem samochodów dla firm to godne uwagi rozwiązanie dla przedsiębiorców, którym zależy na komfortowym korzystaniu z nowoczesnych pojazdów bez konieczności martwienia się o koszty ich utrzymania. Ciekawą ofertę przygotowała między innymi firma Traficar, która proponuje przedsiębiorcom skompletowanie własnej floty i płacenie jedynie za czas, w którym rzeczywiście poruszają się danymi samochodami. W praktyce oznacza to, że właściciele firm nie odpowiadają za koszty związane z przeglądami czy naprawami, a jedynie za momenty, podczas których korzystali z samochodu, co pozwala znacznie ograniczyć wydatki i zoptymalizować budżet działalności.Wynajem samochodów dla firm z Traficarem - jakie jeszcze niesie ze sobą korzyści?

Oprócz komfortowego i tańszego korzystania z pojazdów wynajem samochodów dla firm proponowany przez przedsiębiorstwo Traficar pozwala również na łatwe zarządzanie osobami, które mogą korzystać z firmowych aut. Wówczas przedsiębiorca zyskuje dostęp do specjalnego panelu administracyjnego, w którym może przydzielać pracowników do konta pozwalające na korzystanie z poszczególnych pojazdów. Co więcej, ta opcja pozwala również na kontrolowanie, jak często wykorzystywane są samochody i ewentualne rozszerzenie lub ograniczanie floty. Na uwagę zasługuje także możliwość uzyskania pełnego ubezpieczenia pojazdów, które nie wiąże się z dodatkowymi opłatami i nie wymaga od przedsiębiorcy martwienia się o różnego rodzaju formalności.

Artykuł partnerski.

~Gosc | Czytano 1814 razy | 01-12-2021 | oferty pracy [0]

® 2008 - 2022 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.