Strona główna >> Z pozostałych krajów >> Dam pracę

Wykrawacz wołowiny

Wykrawacz wołowinyAgencja Zatrudnienia WB Staffing to międzynarodowy dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, oraz rekrutacji stałych. Jesteśmy agencją pracy i doradztwa personalnego z siedzibą w Warszawie wpisaną do Rejestru Podmiotów prowadzących Agencję Zatrudnienia pod numerem 12379.

Dla naszego klienta z Rosji lidera w branży mięsnej do nowo wybudowanego zakładu mięsnego poszukujemy osób z doświadczeniem na stanowisko:

Rzeźnik - wykrawacz wołowiny
Miejsce pracy: Briańsk, Rosja (przy granicy z Białorusią)

Wymagania:
- 1-2 lata doświadczenia w trybowaniu wołowiny
- doświadczenie w pracy z nożem
- paszport ważny minimum 1 rok (w przypadku braku paszportu pomagamy w procedurze otrzymania)
- motywacja do pracy

Obowiązki:
- trybowanie przodów i zadów na wisząco. Dla osób z doświadczeniem na taśmie lub stole możliwość przyuczenia.
Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie #8211; 10/13 euro/h netto, w zależności od posiadanych umiejętności, dodatkowo możliwa premia za jakość
- pokrywamy koszy zakwaterowania,
- pokrywamy przejazd w dwie strony (z Warszawy do Briańska i z Briańska do Warszawy),
- pokrywamy przejazdy z mieszkania na zakład.
Praca po 10 godzin dziennie (wliczona jest godzinna przerwa) 6 dni w tygodniu.


Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r. poz. 936 z poźń zm.)

Pensja:
Lokalizacja:
Firma: WB Staffing Sp. z o.o.
Kontakt
Oferta pracy Wykrawacz wołowiny może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Z pozostałych krajów >> Dam pracę

| Czytano 1114 razy | 21-02-2017

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2022 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.