Strona główna >> Szwecja >> Dam pracę

Wykrawacz szynki wieprzowej

Wykrawacz szynki wieprzowejAgencja Zatrudnienia WB Staffing to międzynarodowy dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, oraz rekrutacji stałych. Jesteśmy agencją pracy i doradztwa personalnego z siedzibą w Warszawie wpisaną do Rejestru Podmiotów prowadzących Agencję Zatrudnienia pod numerem 12379.

Dla naszego klienta w Szwecji lidera w branży mięsnej do nowo wybudowanego zakładu mięsnego poszukujemy osób z doświadczeniem na stanowisko:

Wykrawacz szynki wieprzowej - Szwecja

Miejsce pracy: okolice miejscowości Boras, Szwecja

Wymagania:
-aktualne doświadczenie przy wykrawaniu wieprzowiny- minimum rok
-umiejętność pracy w szybkim tempie
-chęć i motywacja do pracy
-samodzielność w działaniu
-mile widziana znajomość j. angielskiego
-mile widziany samochód na wyjazd

Obowiązki:
-praca na stanowisku wykrawacza - trybowanie wieprzowiny na taśmie
-na zakładzie dziennie jest trybowanych 2600 szynek

Oferujemy:
-wyjazd w ciągu najbliższego tygodnia
-atrakcyjne wynagrodzenie - 150 koron szwedzkich brutto na godzinę
-zatrudnienie bezpośrednio w zakładzie pracy na szwedzkich warunkach- pomoc w załatwieniu formalności i opiekę koordynatora
-pracę stałą- możliwość długoletniej współpracy
-zakwaterowanie- koszt po stronie pracownika

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV z opisem zakresu obowiązków na adres: recruitment@wbstaffing.com z dopiskiem Rzeźnik Szwecja

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r. poz. 936 z poźń zm.)

Pensja:
Lokalizacja:
Firma: WB Staffing Sp. z o.o.
Kontakt
Oferta pracy Wykrawacz szynki wieprzowej może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Szwecja >> Dam pracę

| Czytano 1103 razy | 16-02-2017

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2023 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.