Strona główna >> Szwajcaria >> Szukam pracy

Wykorzystaj moje wieloletnie doświadczenie

Wykorzystaj moje wieloletnie doświadczenieBudowlaniec z wieloletnim (26lata) doświadczeniem w pracach remontowo-budowlanych tj. malowanie , szpachlowanie, glazura, terakota, panele podłogowe i ścienne, tynki dekoracyjne, struktury, prace sztukatorskie, rigipsy, prace stolarskie, murarskie , itp.Posiadam kilka lat doświadczenia przy produkcji i budowie domków w stylu Kanadyjskim, staż jako betoniarz-zbrojarz.Spawam elektrycznie i gazowo. Mam doświadczenie w pracy za granicą mi.w Niemczech, Szwecji, Norwegi, Szkocji, Anglii. Podejmę pracę lub współpracę . Interesują mnie tylko poważne oferty.Posiadam dużo specjalistycznego sprzętu i narzędzi.
Pensja:
Lokalizacja:
Firma: b-zaleski
Kontakt
Oferta pracy Wykorzystaj moje wieloletnie doświadczenie może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Szwajcaria >> Szukam pracy

| Czytano 749 razy | 01-12-2011

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2023 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.