Strona główna >> Wielka Brytania >> Szukam pracy

Wykładanie towarów w sklepie, magazyn, fabryka.

Wykładanie towarów w sklepie, magazyn, fabryka.Pilnie poszukuje pracy na terenie Liverpool, Litherland, Bootle, , Netherton, Formby, Southport . Może być wykładanie towarów w sklepie, magazyn, fabryka. Posiadam doświadczenie przy sortowaniu, pakowaniu, weryfikacji zamówień, wykładaniu towarów w sklepie oraz na taśmie produkcyjnej.
Jeśli będzie taka konieczność mogę zarejesrować self-employment.

Dziekuje.
Pensja:
Lokalizacja: Liverpool
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Wykładanie towarów w sklepie, magazyn, fabryka. może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Wielka Brytania >> Szukam pracy

~Gosc | Czytano 1390 razy | 01-08-2015

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2023 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.