Strona główna >> Luksemburg >> Dam pracę

Wyjazd do komunikatywnej pani z Luksemburga od 10-15.02

Wyjazd do komunikatywnej pani z Luksemburga od 10-15.02Stan zdrowia

Podopieczna ma 85 lat, 170 cm wzrostu i waży 75 kg. Pani jest w pełni sprawna umysłowo. Ma drobne problemy z poruszaniem - najczęściej korzysta z rollatora. Cierpi na częściową inkontynencję, ale korzysta również z toalety. Seniorka ma problemy z sercem.

Praca w nocy raczej nie występuje, jednak trzeba być gotowym do niesienia pomocy, jeśli podopieczna chciałaby np. skorzystać z toalety.
Obowiązki

Obowiązki:

Do obowiązków opiekunki należy pomoc podopiecznej we wszystkich czynnościach życia codziennego, jak np. pomoc w myciu, ubieraniu, wspólne spędzanie czasu z podopieczną, towarzyszenie jej podczas wizyt u lekarza. Do zadań opiekunki należy również prowadzenie domu - gotowanie, pranie, sprzątanie, robienie zakupów.
Informacje dodatkowe

Podopieczna mieszka w domu jednorodzinnym o powierzchni 200 m2. Pani jest bardzo żywotną seniorką, lubi słuchać muzyki lub grać w grę Rummycub. Chętnie spędza czas grając na konsoli Nintendo. Prawie codziennie odwiedza ją przyjaciel. Codziennie przyjeżdża do podopiecznej opieka medyczna. Obecnie przychodzi również pani, która zajmuje się porządkiem w domu. Co drugi dzień odwiedza seniorkę jej córka, która pomaga jej w razie potrzeby w różnych czynnościach i zawozi ją do lekarza. Do dyspozycji opiekunki jest pokój z TV i radiem oraz własną łazienką. Rodzina zapewnia również tanie połączenia do Polski. Czas wolny to minimum dwie godziny dziennie.

Wymagania

Komunikatywna/mocna komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Czynne prawo jazdy

Najlepiej osoba niepaląca

Gotowość do wyjazdu między 10-15.02. na okres dwóch miesięcy
Oferujemy

Legalną pracę (poświadczony formularz ZUS e101);Opłacane wszystkie składki i ubezpieczenia (karta EKUZ);Atrakcyjne wynagrodzenie w pełni wynagradzające trud Opiekunki;Profesjonalizm i osobiste zaangażowanie naszych Doradców;Pełne wsparcie merytoryczne w czasie zagranicznego pobytu;Pomoc w przygotowaniu do wyjazdu;Kontrakty od 1 do 3 miesięcy (z możliwością przedłużenia);Na miejscu zapewnione bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie;Bezpieczne i sprawdzone miejsce pracy;
Pensja:
Lokalizacja:
Firma: Herz 24
Oferta pracy Wyjazd do komunikatywnej pani z Luksemburga od 10-15.02 może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Luksemburg >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 1068 razy | 29-01-2016