Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

Wycinanie detali z waty mineralnej

Wycinanie detali z waty mineralnejDla jednego z naszych klientów w Bredzie poszukujemy pracowników fizycznych/produkcyjnych do pracy przy cięciu wełny mineralnej, pakowaniu pociętych elementów do worków typu Big Bag oraz przygotowaniu towaru do transportu.

Obowiązki
-Wkładanie do form koreczków z waty mineralnej

-Kładzenie płatów wełny mineralnej na maszynie i cięcie pod wymiar

-Ściąganie pociętych elementów i kontrola wizualna

-Wiercenie otworów na sadzonki

-Ręczny rozładunek / załadunek kontenerów

Wymagania
-Doświadczenie w pracy produkcyjnej

-Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

-Prawo jazdy kat.B - mile widziane

-Dokładności i sumienność

-Brak alergii, uczuleń na unoszący się w hali pył

Oferujemy
-Legalne zatrudnienie przez holenderską agencję pracy

-Możliwość długotrwałej współpracy

-Darmowy transport do pracy

-Opiekę polskich koordynatorów

-Tygodniowy system wynagrodzeń

-Pomoc w organizacji przejazdu do Holandii

-Pomoc w uzyskaniu niezbędnych dokumentów wymaganych do podjęcia pracy w Holandii

-Możliwość zdobycia holenderskich uprawnień i certyfikatów

-Odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie
Pensja:
Lokalizacja: Breda
Firma: Axell Employment
Oferta pracy Wycinanie detali z waty mineralnej może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

| Czytano 613 razy | 09-01-2018