Strona główna >> _Pozostałe >> Uwaga oszuści

Worcester oszusci magazyn, czytaj to zanim znajdziesz prace!

Worcester oszusci magazyn, czytaj to zanim znajdziesz prace!Uwaga na gości którzy szukają ludzi do pracy na magazynach w Anglii!

Najpierw kontakt poprzez mail/telefon, wszystko wydaje się być pięknie i ładnie, praca na magazynie, na 3 zmiany, stawka od 6, 5 funta w zwyż, mieszkanie przy pracy. W ogłoszeniach nic nie wspominają o miejscowości, bo jak ją wpiszecie w google to od razu zobaczycie opinie na ich temat (Worcester).

Facet posługuje się numerem telefonu 00447503329090 lub 00447435214754, często zmienia, pewnie ma już inne, ORAZ mailami założonymi na YAHOO, z przodu emiwarehouse1 lub adeny1, consistent itp. - wystarczy że wpiszecie sobie w google "Marcin Komsta policja" - facet był poszukiwany, co prawda za narkotyki, ale już po tym można poznać jaki to kombinator. Rekrutacji nie prowadzi osobiście, współpracuje z kolegą Darkiem, który i tak wymyśla różne imiona przy rozmowie telefonicznej, raz jest to Jarek, a raz jeszcze inne imię, zdarza się że możecie również rozmawiać z kobietą, najprawdopodobniej żona jednego z nich.

Przy rozmowie przez telefon bardzo łatwo rozpoznać że facet wygląda na potężnego mężczyznę - ma bardzo gruby głos - tak samo też wygląda.

Każą wam przylecieć do Birmingham - obiecują transport do miejsca pracy, jednak po przylocie musicie na własny koszt kupić bilet za 10 funtów i dojechać do Worcester gdzie znajduje się magazyn oraz... miejsce zamieszkania - W KTÓRYM NIE MA WARUNKÓW DO ŻYCIA! Naczynia wyglądają jak jakieś doniczki! Sztućce sprzed chyba 100 lat! Brak prądu czy gazu to też nie nowość!

A TERAZ UWAGA! KAŻĄ WAM ZAPŁACIĆ 300 FUNTÓW ZA CAŁY MIESIĄC Z GÓRY! Jak nie zapłacicie to wypad. Obiecują oddać jak tylko złoży się wypowiedzenie (1 tydzień) ale wcale się z tego nie wywiązują. Do tej pory nie odzyskałem kasy.

Praca miała być od zaraz, ja poszedłem na rozmowę po 3 dniach - na rozmowie dowiedziałem się tylko że mam czekać teraz na szkolenia bezpłatne które trwają dwa dni, jednak spotkałem tam polaków którzy mieszkają na stałe w tej miejscowości i od nich dowiedziałem się, że na szkolenie czeka się od tygodnia do nawet miesiąca! Dopiero potem jest praca! I to nie w pełnym wymiarze godzin! Przez pierwsze 2 tygodnie pracujecie przez 2-3 dni! ZERO SZANS ZAROBKU! Strzeżcie się tych ludzi!

Pensja: 6,5funt +
Lokalizacja: Worcester
Firma: Oszuscizanglii123
Kontakt
Oferta pracy Worcester oszusci magazyn, czytaj to zanim znajdziesz prace! może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> _Pozostałe >> Uwaga oszuści

| Czytano 4735 razy | 17-01-2013

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2022 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.