Strona główna >> _Pozostałe >> Transport

Wolne miejsce do Austrii

Wolne miejsce do AustriiWitam. Mam wolne miejsce w aucie dla jednej osoby do Austrii. Wyjeżdżam w sobotę (05-01-2013) z samego rana. Wyjazd z Dolnego Śląska. Jadę w okolice Zwettl, Amstetten. Tego samego dnia wracam do Polski.
Pensja:
Lokalizacja:
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Wolne miejsce do Austrii może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> _Pozostałe >> Transport

~Gosc | Czytano 1594 razy | 02-01-2013

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2023 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.