Strona główna >> _Pozostałe >> Uwaga oszuści

Włochy praca-zbiór jabłek-Ściema, omijać szerokim łukiem

Włochy praca-zbiór jabłek-Ściema, omijać szerokim łukiemGośc życzy sobie wpłaty za rezerwacje, nie dajcie się oszukać.ogłoszenie już się powtarza, czyli facet chce nachapać jak najwięcej kasy.podobno jest potrzeba zatrudnienia ponad 70 osób.Pracoałem przy zbiorach jabłek nie raz i maksymalnie było zatrudnianych15 osób do 25 hektarów sadu, a 75 osób to co ?wymienia całą ekipę?
Pensja:
Lokalizacja:
Firma: Bogdan
Kontakt
Oferta pracy Włochy praca-zbiór jabłek-Ściema, omijać szerokim łukiem może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> _Pozostałe >> Uwaga oszuści

| Czytano 1908 razy | 15-09-2012

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2022 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.