Strona główna >> _Pozostałe >> Transport

Witam mam dwa wolne miejsca w aucie.

Witam mam dwa wolne miejsca w aucie.Witam . Jadę w sobotę (23 lutego) rano do Marseille (Francja) przez Niemcy. Jadę przez Dresden, Nurnberg, Stuttgart, Lyon, Grenoble. Wyjażdżam z Wrocławia. Mam dwa wolne miejsca w samochodzie.
Pensja:
Lokalizacja:
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Witam mam dwa wolne miejsca w aucie. może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> _Pozostałe >> Transport

~Gosc | Czytano 1170 razy | 20-02-2013

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2021 www.praca4u.net Polityka prywatności Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności Œœ