Strona główna >> Szwecja >> Szukam pracy

Witam.

Witam. Witam poszukuje pracy na terenie Malmo, Lund przy sprzątaniach domów prywatnych , sympatyczna energiczna , punktualna osoba, posiadam perso numer oraz prawo jazdy kat.B zainteresowanych proszę o kontakt e-mailowy.
Pensja:
Lokalizacja: Malmo,Lund
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Witam. może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Szwecja >> Szukam pracy

~Gosc | Czytano 929 razy | 01-09-2014

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2024 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.