Strona główna >> Małopolskie >> Dam pracę

Web Developer / Programista aplikacji internetowych

Web Developer / Programista aplikacji internetowychGrupa Kapitałowa Comarch jest globalnym dostawcą oprogramowania z oddziałami w Polsce, Europie Zachodniej, Stanach Zjednoczonych oraz Azji.
Aktualnie poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:
Nr ref: WD/12/2014/F
Miejsce pracy: Kraków, Rzeszów, Bielsko - Biała

Wymagania:
-wykształcenie wyższe kierunkowe
-mile widziany min. 1 rok doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
-dobra znajomość technologii webowych, w tym HTML, CSS
-zaawansowana znajomość języka JavaScript i min. jednego z popularnych frameworków tego języka (jQuery, AngularJS)
-znajomość DOM HTML oraz obsługi zdarzeń eventowych
-znajomość najlepszych praktyk budowy stron HTML gwarantujących zgodność z różnymi przeglądarkami
-samodzielność w działaniu
-rzetelność i terminowość w realizacji zadań

Zadania:
-praca przy budowie systemu innowacyjnej bankowości internetowej (dynamiczne wsparcie różnego typu urządzeń - desktop/tablet/smartphone - dzięki zastosowaniu HTML5 i RWD)
-udział w projektach wdrożeniowych prowadzonych dla klientów w kraju i za granicą
-tworzenie specyfikacji technicznej oraz biznesowej

Oferujemy:
-stały kontakt z najnowszymi trendami i współczesnymi rozwiązaniami technologicznymi
-pracę przy nowych i innowacyjnych projektach informatycznych
-organizację pracy z wykorzystaniem metodyki Scrum, z jasno ustalonymi oczekiwaniami
i celami
-stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem i o globalnym zasięgu
-przyjazną atmosferę pracy
-możliwość realizacji własnych pomysłów
-współpracę z doświadczonymi specjalistami
-prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)
Pensja:
Lokalizacja: Kraków
Firma: COMARCH SA
Oferta pracy Web Developer / Programista aplikacji internetowych może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Małopolskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 4912 razy | 30-12-2014