Strona główna >> _Pozostałe >> Uwaga oszuści

Uwaga - Pracownicy fizyczni Niemcy

Uwaga - Pracownicy fizyczni NiemcySzanowni Państwo.

Dziękujemy za zgłoszenie do pracy drogą mailową, na stanowisko:
Pracownik fizyczny-uprawy warzyw.

Aktualnie poszukujemy osób do pracy w charakterze pracownika fizycznego,
zajmującego się pracą w szklarniach, przy zbiorze warzyw szklarniowych
w
Niemczech.
Praca zaczyna się w Marcu, wyjazdy w dniach 20 i 23 marca, odbywa
się w mieście LIPSK.

Praca odbywa się w przedziale czasowym w godzinach 07:00-17:00, od
Poniedziałku do Piątku, i wynagradzane pensją stałą. Możliwość
pracy w soboty i niedziele, za stawkę 5 euro/netto(dot. Również
nadgodzin w tygodniu).

Zakres obowiązków:
-Zrywanie warzyw(pomidory, papryka, ogórek szklarniowy)
-parzenie warzyw(tylko w wodzie, bez chemikaliów)
-odrzucanie uszkodzonego surowca
-pakowanie do skrzynek

Wymagania:
-Osoby pełnoletnie
-Dobra kondycja fizyczna
-Gotowość do wyjazdu na min. 3 miesiące(z możliwością zjazdu w
między czasie na 1 tydzień po przepracowanych 2 miesiącach)
-Chęci do pracy w ogrzewanych szklarniach

Oferujemy:
-Umowę zlecenie(początkowo- na warunkach niemieckich)
-Zakwaterowanie (bezpłatne)
-Wynagrodzenie w kwocie 1300 euro/netto(do wypłaty)
-Możliwość stałej pracy na umowę o pracę, po przepracowani min. 6
miesięcy
-Dokument na żądanie, w przypadku chęci zwrotu podatku za pracę
zagraniczną.

Od wynagrodzenia, brutto, potrącamy składkę na ubezpieczenie, jak i
podatek należny.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani ofertą,
prosimy o przesłanie swojego skanu dowodu osobistego, do wypełnienia
dokumentów, oraz należy dokonać opłaty za rezerwację miejsca w busie,
koszt przejazdu to 45 zł od osoby.
UWAGA!!

Koszt przejazdu to również opłata rezerwacyjna, w przypadku
chęci przejazdu własnym transportem i tak Państwa obowiązuje!

Po dokonaniu rezerwacji miejsca w
transporcie, od momentu otrzymania przez nas wpłaty i dowodu osobistego
e-mailem, w ciągu 7-10 dni dostarczamy do Państwa dokumenty, które
Państwo podpisujecie, i egzemplarz zdawany jest dla nas przy odbiorze
busem. Nie posiadamy FAXU! Skany prosimy przesyłać tylko mailem.
Dane do wpłat/rezerwacji miejsc.

Bartosz Komendołowicz
Urzędnicza 3/4 32-590 Libiąż
Nr. Konta: 41 1140 2004 0000 3802 7406 6040
Tytuł: numer telefonu + e-mail.
kwota: 45 zł(osoba)

W związku również z pytaniami dot. Opłaty i gwarancji wyjazdu,
informujemy, że każda osoba, która opłaciła miejsce w busie,
przesłała do nas potwierdzenie wpłaty JEST AUTOMATYCZNIE
umieszczana na liście wyjazdów.

W związku również z pytaniami odnośnie odebrania dokumentów
osobiście, informujemy, iż takowej możliwości nie ma, ponieważ w
Polsce przebywamy tylko i wyłącznie na czas rekrutacji i zbiórki osób
zdecydowanych do wyjazdu, odbierając Państwa własnym transportem z
miejsca
zamieszkania. Dokumenty są wysyłane od nas pocztą z Niemiec.

Prosimy o przesyłanie skanów potwierdzenia wpłat e-mailem, przyspieszy
to dokończenie formalności.

W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości, zapraszamy do kontaktu
telefonicznego z Panem Łukaszem Nowakiem, pod numerami telefonów:
+48 609-401-468
i
+48 609-401-514
Telefony są czynne od Poniedziałku do Piątku, w godzinach 10:00-18:00,
nie odpisujemy na smsy.

Z poważaniem
Łukasz Nowak
KOORDYNATOR
Pensja:
Lokalizacja:
Firma:
Oferta pracy Uwaga - Pracownicy fizyczni Niemcy może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> _Pozostałe >> Uwaga oszuści

~Gosc | Czytano 3318 razy | 13-03-2012