Strona główna >> _Pozostałe >> Uwaga oszuści

Uwaga! Podejrzenie oszustwa!

Uwaga! Podejrzenie oszustwa!Witam, przeszedłem proces rekrutacyjny na fabryki ciastek w Almere w Holandii i otrzymałem email zwrotny z dalszymi informacjami. Całość wzbudziła moje podejrzenia, dlatego skontaktowałem się bezpośrednio z holenderską agencją accord. Okazało się, że Tomasz Pawłowski, nie jest nie był nigdy ich pracownikiem i że oferta pracy jest absolutnie nie ważna. Każdy kto dostał od tej osoby email zwrotny wie, że może wyjechać i mieć kwaterunek pod warunkiem, że wcześniej zapłaci. NIE DAJCIE SIĘ NA TO NABRAĆ! Kto nie wierzy, niech pisze do mnie, ja wyślę kopie mojej korespondencji z holenderską agencją. Sam/sama możesz sprawdzić następujące rzeczy:
1. czy jego numer telefonu jest możliwy do znalezienia w wyszukiwarce
2. możecie sami napisać bezpośrednio do agencji w Holandii
3. stawka jaką proponuje - ok.9 euro jest za wysoka jak za tak prostą pracę

Ja przestrzegam przed wpłatą pieniędzy na jakiekolwiek konto, a Ty zrobisz co zechcesz. NIKT NIE BIERZE PIENIĘDZY ZANIM NIE ZACZNIESZ PRACY.
Pensja: 1400 euro
Lokalizacja: Almere
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Uwaga! Podejrzenie oszustwa! może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> _Pozostałe >> Uwaga oszuści

~Gosc | Czytano 3305 razy | 22-04-2015

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2023 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.