Strona główna >> _Pozostałe >> Uwaga oszuści

Uwaga oszust zbior jablek i gruszek

Uwaga oszust zbior jablek i gruszekWitam wszystkich!!!uwazajcie na ogloszenie wyjazd do niemiec na zbior jablek i gruszek w miejscowosci bovenden jest to klamstwo nic takiego nie ma sprawdzalam osobiscie nie ma tam zadnej plantacji naciagaja ludzi.nie dajcie sie!!!!!!!!!!
Pensja:
Lokalizacja:
Firma: kiniaxxx
Kontakt
Oferta pracy Uwaga oszust zbior jablek i gruszek może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> _Pozostałe >> Uwaga oszuści

| Czytano 2853 razy | 29-06-2011

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2022 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.