Strona główna >> _Pozostałe >> Uwaga oszuści

Uwaga oszust Krzysztof G.Tomasz Strauchman

Uwaga oszust Krzysztof G.Tomasz StrauchmanR.C Recruitment szuka kobiet i mezczyzn do pracy w magazynie. Praca dobrze platna. zapewniamy zakwaterowanie.

F.C Szukamy pracownikow wykfalifikowanych jak i niewykfalifikowanych.
MTS ltd w tej chwili robi nabor 15 osob do pracy w magazynie dla Winkanton w Londynie na pelny etat. Umowe podpisujesz z pracodawca.Kontrakt minimum na 6 miesiecy. Praca od 10.06. Trzeba tu byc do 09.06 zeby potwierdzic ilosc osob w Londynie.

Zarobki 6-14 £6.00, 14-18 £6.75, 18-22 £7.25, 22-06 £7.75
sobota-niedziela £7
nadgodziny £7.40
W tygodniu pracy minimum 40h. Dostepne nadgodziny.
Praca w systemie zmianowym.

Wymagania :
duza wydajnosc w pracy
punktualnosc
zapal do pracy
komunikatywna znajomosc j. angielskiego bedzie atutem ( w zespole jest anglojezyczna osoba wiec podstawowy wystarczy ale tez nie jest wymagany)

Zapewniamy odbior po przyjezdzie do Londynu. Transport do pokojow o dobrym standardzie w czystych domach, wyposazonych w sprzet gospodarstwa domowego.
Pokoje jedno lub dwu osobowe dla par blisko pracy.
Ceny za jednoosobowy pokoj 75 albo 120 dla pary za tydzien plus dwa tygodnie depozytu platne z gory.


Szukamy tez pracownikow innych zawodow. Osoby zainteresowane prosze o telefon lub mail.

Recruitment consultant
Krzysztof
tel. (+44)7543372229
e-mail: krzys.fc@gmail..com
Pensja:
Lokalizacja:
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Uwaga oszust Krzysztof G.Tomasz Strauchman może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> _Pozostałe >> Uwaga oszuści

| Czytano 2318 razy | 09-06-2011

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2022 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.