Strona główna >> _Pozostałe >> Uwaga oszuści

Uwaga oszust!

Uwaga oszust!Pracownik produkcji, pracownik magazynowy, tapicer itp mail kontaktowyt:daniel.pracazagranica@gmial.com ,nowy adres tego samego OSZUSTA to workmedia@gazeta.pl OSZUSTWO!!! Nie otwiereajcie nawet poczty od tego oszusta.Takich ludzi należy zgłaszać na policje. Ja to zrobie może namierzą łobuza.

<u><b>EDIT moderator</b>
Adres IP ogłoszeniodawcy daniel.pracazagranica@gmial.com o którym mowa: 23-09-2013 18:23 | IP: 31.61.138.155 </u>
Pensja:
Lokalizacja:
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Uwaga oszust! może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> _Pozostałe >> Uwaga oszuści

~Gosc | Czytano 1724 razy | 23-09-2013

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2022 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.