Strona główna >> _Pozostałe >> Uwaga oszuści

Uwaga oszust !!!

Uwaga oszust !!!Uwaga na oszusta który oferuje prace we włoszech przy zbiorze winogron oraz w Niemczech przy kwiatach koło osnabruck/sendenhorst/.To nie są na pewno jedyne jego ogłoszenia.Prosze nie wpłacać cwaniakowi pieniedzy tylko zgłaszać od razu na Policje.Zawsze oddzwania z angielskiego numeru +447857082993 i żąda kasy za rzekome miejsce w autokarze lub za kurs BHP.
OSTATNIO PODSZYWA SIĘ POD NIEMIECKA FIRME „MANPOWER" -nie dajcie sie nabrać dotyczy to jego ogłoszenia pracy przy kwiatach w sendenhorst lub bad schandau .
NIE WPŁACAJCIE PIENIEDZY OSZUSTOWI -JEGO MIEJSCE JEST ZA KRATKAMI I TRAFI TAM WCZEŚNIEJ CZY PÓŹNIEJ !!!
Pensja: OSZUST
Lokalizacja: PL/UK/DE
Firma: Jack28
Kontakt
Oferta pracy Uwaga oszust !!! może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> _Pozostałe >> Uwaga oszuści

| Czytano 2029 razy | 25-09-2012

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2022 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.