Strona główna >> _Pozostałe >> Uwaga oszuści

Uwaga Oszust!!!

 Uwaga Oszust!!!Uwaga na firmę alpha-arbeitsvermittlung z Austrii.oferta-Pracownik budowlany.P.Eric B.to jeden wielki oszust.Na poczĄtku pięknie mówi, jest bardzo sympatyczny, wszystko wyglĄda super a na miejscu, mieszkanie okropne, brud i smród.spanie na podłodze na materacach po 6 osób w malutkim pokoiku.zaliczki, które miały byc wypłacone sa tylko na poczĄtku(2razy)a potem już nie bo jak to on mówi nie jest'' kredyt bank''.a na koniec jak wróciłem do domu nie przelał mi wypłaty za ostatni mc pracy, ale nie tylko mnie nie przelał bo chłopakom którzy też wrócili tak samo nie wypłacił kasy.
Pensja: -jaka pensja?????????
Lokalizacja: AUSTRIA
Firma: Banan2828
Kontakt
Oferta pracy Uwaga Oszust!!! może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> _Pozostałe >> Uwaga oszuści

| Czytano 1870 razy | 23-07-2012

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2022 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.