Strona główna >> _Pozostałe >> Uwaga oszuści

Uwaga oszust dania viborg!

Uwaga oszust dania viborg!Firma totalrenovering mieszczaca sie w Viborgu. Pan Marcin zleca prace budowlane tylko na dzialalnosci Polskiej po czym nie placi. Odradzam. Nie jestem pierwsza osoba oszukana przez tego Pana.
Pensja:
Lokalizacja:
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Uwaga oszust dania viborg! może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> _Pozostałe >> Uwaga oszuści

~Gosc | Czytano 3446 razy | 09-11-2012

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2023 www.praca4u.net

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności

Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.