Strona główna >> _Pozostałe >> Uwaga oszuści

Uwaga oszust Alicante Hiszpania

Uwaga oszust Alicante HiszpaniaNaciągacz na początku obiecuje pracę tylko trzeba przyjechać na własny koszt ale oczywiście firma zwraca kasę po pierwszym tygodniu następnie po odprawie czeka się na umówiony termin dzień przed kiedy niema możliwości oddania biletu lotniczego dostaje się wiadomość że za mieszkanie trzeba wpłacić kasę bo firma może dać tylko na kaucję oczywiście przez western union bo tam nie trzeba okazywać się dowodem osobistym i nasze marzenia o atrakcyjnej pracy można zrolować i wsadzić w d...bo tacy są nasi p.... rodacy za granicą!
Pensja: 7 euro/h wyżywienie gratis
Lokalizacja: Alicante
Firma:
Kontakt
Oferta pracy Uwaga oszust Alicante Hiszpania może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> _Pozostałe >> Uwaga oszuści

~Gosc | Czytano 3306 razy | 26-02-2012

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2021 www.praca4u.net Polityka prywatności Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności Œœ