Strona główna >> _Pozostałe >> Uwaga oszuści

!!! uwaga oszuŚci !!! ( praca pakowanie chipsow ) funny fris

!!! uwaga oszuŚci !!! ( praca pakowanie chipsow ) funny frisZdjęciePraca od zaraz. Przy pakowaniu wyrobów solonych. Termin wyjazdu do pracy 20.11.2014. Czas pracy 8 godzin dziennie. ( 5 dni w tygodniu ) Zakwaterowanie w Hostelu (pokoje 2.osb) w kazdym pokoju znajduje sie aneks kucheny, dostep wi-fi, lazienka. Praca znajduje sie w magazynach nowo otwartych w centrum Berlina. Adres Dyrekcji Firmy :Funny Frisch Snack und Geback Gmbh Aachener Str 1042 ... itd. PODCZAS ROZMOWY GDY ZAWOŁAŁ 200 e PRZELEWU NA KONTO ZREZYGNOWAŁEM GRZECZNIE I ZOSTAŁEM WYZWANY OD POJ*EB*W , BIEDAKÓW , GNOJ*W itd. PRZESTRZEGAM !!!! OSZUŚCI , OSZUŚCI !!!
Pensja:
Lokalizacja: Berlin
Firma: Black-face
Kontakt
Oferta pracy !!! uwaga oszuŚci !!! ( praca pakowanie chipsow ) funny fris może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> _Pozostałe >> Uwaga oszuści

black-face | Czytano 4323 razy | 12-11-2014

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów !
Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów. Nie wpłacaj żadnych pieniędzy - oszuści wyłudzaja dane osobowy i zakładaja konta bankowe - zaciagaja kredyty na osoby które przeleja im pieniadze.


Aktualności z rynku pracy:
® 2008 - 2021 www.praca4u.net Polityka prywatności Kanał RSS

Praca4u.NET to serwis z ofertami pracy za granicą od zaraz. Praca dla fachowców z zakwaterowaniem. Od 12 lat oferujemy nieodpłštne oferty pracy w Polsce i za granicą.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności Œœ